Start List - Yarche Tomsk International Marathon

Start List

BIB BIB Name Age Age From Category
Команда 21 km
2010 Team БарбоSкины     M 12-40
Черныш А. (с) 33 Moscow
Глазков А. 36 Moscow
Матюхин С.К. 28 Moscow
2020 Team Мы - Тархун!     W 12-40
Маркова М. (с) 33 Moscow
Егоров Р. 34 Perm Territory
Дьяченко А. 33 Moscow
2030 Team Улыбка     M 12-40
Стряпчий М. (с) 35 St. Petersburg
Жегулов А. 34 St. Petersburg
Волков А. 35 Israel
2040 Team Chuvash running team     M 12-40
Кириллов А. (с) 22 Chuvash rep.
Краснов А. 23 Chuvash rep.
Федоров Р. 23 Chuvash rep.
2050 Team Black Fox Familia     M 12-40
Ищечкин А.А. (с) 39 Tomsk Region
Гордиевских А.А. 48 Tomsk Region
Повзун А.А. 48 Tomsk Region
2060 Team ТОМ     M 56+
Карпец А.Г. (с) 57 Omsk Region
Краюшкин О.А. 56 Tomsk Region
Карпец А. 31 Moscow
2070 Team Тигр и Компания     M 12-40
Якушев А.Н. (с) 40 Tomsk Region
Шавыкин Д.С. 32 Tomsk Region
Прошин Е. 44 Tomsk Region
2080 Team Адвокаты в кроссах     W 12-40
Мельникова К. (с) 38 St. Petersburg
Алёхин В. 40 St. Petersburg
Семикина Е.А. 39 Tomsk Region
2090 Team Fust     W 12-40
Калинина В. (с) 29 Tomsk Region
Калинин И.М. 33 Tomsk Region
Бастоногов А.Ю. 37 Tomsk Region
2100 Team Formula Run     M 12-40
Шаров К. (с) 32 Krasnodar Territory
Микульский А. 36 Krasnodar Territory
Гарбар А. 35 Krasnodar Territory
2110 Team Томский марафон - Нордски     M 41-55
Шестаков Д.Ю. (с) 42 Tomsk Region
Попов Д.С. 32 Tomsk Region
Картавцев К.В. 33 Tomsk Region
2120 Team КанскДевчата     W 41-55
Темная М.Я. (с) 52 Krasnoyarsk Territory
Зайцева Т. 36 Krasnoyarsk Territory
Хрусталёва Е. 35 Krasnoyarsk Territory
2130 Team #СвойЗабег     M 12-40
Палкин В.А. (с) 34 Novosibirsk Region
Курносова Т. 36 Novosibirsk Region
Малюшко В.В. 40 Novosibirsk Region
2140 Team Сердце Сибири     M 41-55
Волк К. (с) 45 Krasnoyarsk Territory
Пукиш А. 35 Krasnoyarsk Territory
Малахова Н. 32 Krasnoyarsk Territory
2150 Team Керлеры     M 12-40
Батугин А. (с) 39 Moscow
Сибирин В. 37 Krasnoyarsk Territory
Данилов В. 40 Moscow Region
2160 Team #Бежим по ГОСТу #     M 12-40
Серк Д.Е. (с) 28 Tomsk Region
Серк С.С. 27 Tomsk Region
Колесникова О.С. 26 Tomsk Region
2170 Team Сибирский трейл     W 12-40
Мартова С.В. (с) 24 Tomsk Region
Тверскова А.В. 39 Tomsk Region
Василиненко А. 39 Tomsk Region
2180 Team Сибирский трейл     M 12-40
Калитвянский К.Ю. (с) 34 Tomsk Region
Шипенков Р. 35 Tomsk Region
Капитанов С. 29 Tomsk Region
2190 Team ЛСК Череповец     M 12-40
Маганов А. (с) 31 Vologda Region
Шаров И. 33 Vologda Region
Шевелев Г. 31 Vologda Region
Профессионалы 30 km
3010 Team Отрицательный сплит     W 12-40
Руденко Н.В. (с) 29 Krasnoyarsk Territory
Сергеева И. 32 Kursk Region
Карамашева С. 32 Khakassia rep.
3020 Team Беговой Монастырь     M 12-40
Ядгаров И. (с) 29 Moscow
Адышкин П. 31 Moscow
Панферов И. 26 Moscow
3030 Team Why not?     M 12-40
Ожгибесов И. (с) 27 Moscow
Смаев В. 28 Moscow
Доржиев Б. 38 Moscow
3040 Team Беганутые     M 12-40
Андреев В. (с) 18 St. Petersburg
Козырев С. 31 St. Petersburg
Бараусов Д. 20 St. Petersburg
3050 Team TexTerra Team     M 12-40
Киселев С.О. (с) 33 Tatarstan rep.
Иванов С. 41 Chuvash rep.
Иванов А. 35 Chuvash rep.
3060 Team Runderground     M 12-40
Обухов Д. (с) 20 Penza Region
Козлов Н. 34 Moscow
Бакушев И. 20 Moscow
3070 Team Надыров-Team     M 12-40
Надыров И.Ф. (с) 26 Altai Territory
Элизбарян А. 27 Altai Territory
Семушев А. 29 Altai Territory
3080 Team Томск-Team     M 12-40
Балашов М.В. (с) 22 Tomsk Region
Черепнин В.В. 21 Tomsk Region
Казаков А. 17 Tomsk Region
3090 Team СПБ     W 12-40
Калашникова Е. (с) 32 St. Petersburg
Ерохина Е. 27 St. Petersburg
Гостева М. 31 St. Petersburg
3100 Team VRNRUN     M 12-40
Аплачкин А. (с) 28 Altai Territory
Попов С.И. 31 Voronezh Region
Рязанцев А. 26 Voronezh Region
Share: